free simple web templates

Kullanımı Kolay Kablosuz Sunum Cihazı | InstaShow ™ WDC10

Kablosuz Sunum Cihazı | InstaShow ™ WDC10

Yenilikçi ve Kusursuz Sunumlar
BenQ InstaShow™ WDC10, 16 adede kadar cihazın tak ve çalıştır olarak bağlanmasını sağlayan kablosuz sunum çözümüdür. Tek tuşlu tasarımı ile minimalist görünümü ve kolay kullanımı sayesinde InstaShow™ ile karışık toplantı odaları ve sunum hazırlığı için kaybedilen zamanlar söz konusu değil.


Mobirise
Mobirise

Harika Fikirleri Paylaşmak Artık Her Şeyden Daha Kolay

Toplantı odasında kendinizi sunum cihazı ile boğuşurken buldunuz mu? Veya sunum yapan kişinin dizüstü bilgisayarı ekrana bağlanamadığında garip bir sessizlik yaşadınız mı? InstaShow™ bu sorunların ve daha fazlasının çözümüdür. Kesinti süresini ve rahatsız edici sessizlikleri azaltmak için tasarlanan InstaShow, mükemmel tak ve çalıştır sunum çözümüdür. Sadece tek bir tuşa sahip ve hiçbir yazılım veya sürücü gerektirmeyen InstaShow, sunum yapanların üretken toplantıları hiç olmadığı kadar verimli bir şekilde başlatmasına olanak tanıyor.


Mobirise

Tak ve Çalıştır Kolaylığı 


Her sunumdan önce yeni yazılım ve sürücüler yüklemekle zaman kaybetmekten bıktınız mı? Öyleyse InstaShow™'u deneme zamanı geldi. Herkesin ayarlaması kolay olan InstaShow, takılı olduğu andan itibaren paylaşmaya başlamanıza olanak tanır. Sunucular arasında olağan teknolojiyle ilgili gecikmeler olmadan ana makineye 16 kullanıcı bağlanmasına izin vererek kurumsal verimliliği önemli ölçüde artırır. Ayrıca, InstaShow’un entegre donanım kodlama ve kod çözme desteği, işletim sistemi ve kaynak notebookun özelliklerinden bağımsız olarak sorunsuz sunum ve video oynatımı sağlayabilmesini sağlar.

Güçlü Güvenlik Koruması

Mobirise

Yazılımsız Çalışma ile Yüksek Güvenlik

Şirketinizin fikri mülkiyetini korumakla ilgileniyor musunuz? Ya da virüs ve kötü amaçlı yazılımları dizüstü bilgisayarınızdan uzak tutmak mı istiyorsunuz? InstaShow™, bilgisayar korsanlarına ve şirket casuslarına karşı sorunsuz bir koruma sağlar. InstaShow'u bir dizüstü bilgisayara takın ve güvenli bir şekilde paylaşmaya hazırsınız. Hiçbir yazılım, sürücü veya herhangi bir tür indirme gerektirmeyen donanım çözümü olduğundan, InstaShow virüs ve kötü amaçlı yazılımın yararlanabileceği birçok potansiyel giriş noktasını tamamen ortadan kaldırır.

Mobirise


Güvenilir Güvenlik Koruması

InstaShow™, önemli kurumsal fikri mülkiyeti gizli tutar ve ifşa edilmesine karşı koruyarak gelecekteki işlerin sürdürülebilirliğini sağlar. AES 128 bit güvenlik şifrelemesi ve WPA2 kimlik doğrulama protokolü, sunumların kesinlikle güvenli olmasını sağlar. Güvenlik anlaşması ayrıca sunumların düzgün, yüksek kalitede kablosuz akışını sağlar. Bu, sunucuların güvenlik ihlalleriyle ilgili endişe duymadan gizli bilgileri paylaşmalarını sağlar. InstaShow ayrıca dijital haklar yönetimine sahip içeriğin gecikmeden veya kesinti olmadan sorunsuz oynatılmasını sağlamak için HDCP'yi de destekler.• Gerçek Tak ve Çalıştır Kablosuz Sunum Çözümü
• Yazılım Kurulumu Yok
• AES 128 bit güvenlik şifrelemesi ve WPA2 kimlik doğrulama protokolü ile Güvenilir Güvenlik Koruması 

Bilgi ve Sipariş Formu

Daha ayrıntılı bilgi için size ulaşalım.

Distribütör 


Bekdata Teknoloji A.Ş

İletişim

E-posta: info.tr@benq.com
Telefon: 0 216 3694164